Kapela

zpivakLukáš Písařík – zpěv

Vystudoval Konzervatoř Jaroslava Ježka – obor Muzikál

Byl členem metalové kapely SEVEN s kterou vydal desku Freedom Call, pod taktovkou Victora Smolského a vydavatelstvím Nuclear Blast. Vystupuje v divadle RockOpera Praha, kde hraje v operách Antigona, Oidipus Tyranus, Sedm proti Thébám, Romeo a Julie,  Faust a Proces.  Od dubna 2017 začal účinkovat v představení Johanka z Arku v divadle Kalich, kde má roli La Hira.

Lukáš úzce spolupracuje s firmou Sennheiser a Panter.

www.rockopera.cz
www.sennheiser.cz

bicikDavid Bartošek – bicí

David vystudoval Konzervatoř Jaroslava Ježka – bicí.

Natočil několik alb s různými kapelami, jako například: ALL STAR REFJÚDŽÍ BAND, JAN VYTÁSEK, LIVE EVIL, BARBORA POLÁKOVÁ, PLÁN B, GENTLEME’S CLUB.
Dále natočil úvodní píseň k vyhlášeni cen Českého Lva.  Vystupuje také s kapelou LIGHTMOTIF a v doprovodné kapele BÁRY POLÁKOVÉ.

David je firemním hráčem činelů značky PAISTE, bicích PEARL a paliček BALBEX.

www.davidbartosek.cz

jardaJarda Tauber – kytara

Studuje na Konzervatoři Jaroslava Ježka – obor rocková kytara

Jarda hraje převážně na kytaru Gibson a na svůj vlastní model aparátu od značky HDR.  A protože je Jarda velmi aktivní, vytvořil se svým kamarádem vedlejší projekt a jezdí hrát malým dětem do škol a školek. Vidět ho můžete i jako lektora na stránkách online kytarové školy Guitar-Head. A je také studentem Petra Jandy.
www.guitar-head.cz

foukacekTomáš Matějka – baskytara

Studuje na Konzervatoři Jaroslava Ježka

Je rázný baskytarista, kterému je libozvučná rocková a elektronická hudba blízká. Má rád, když basy tlačej hezky od podlahy. Zbytečné hrocení zbytečných věcí je mu cizí a raději se zasměje s partou dobrých lidí. Hrál též  s kapelou Euphonix.  Je často slyšet i v jiných kapelách, např. u Aleše Brichty, Petra Koláře, Sebastiana.

Fredy Stengl – mistr zvuku

Kapela má svého zvukaře a tím není nikdo jiný, než právě Fredy. O jeho umu se můžete přesvědčit sami a to na nějakém z koncertů, které najdete v sekci KONCERTY.